Suchobijci.cz - verze 0.1

Posted 05. 05. 2019 / By Petr Soukup / Apokalypsa

Před týdnem jsem tu psal, jak bych chtěl něco dělat se suchem a dostal jsem spoustu souhlasných reakcí. Vydaly by na obrovský projekt, ale abychom nezůstali jen u řečí, chtěl jsem co nejdříve vykopnout nějakou ultra základní verzi, kterou můžeme dál rozšiřovat.

Dnes vám proto představuji vám první verzi suchobijci.cz

Web

Do budoucna bych chtěl vytvořit něco ve formátu Jakpodnikat.cz (který zase vznikl podle JakPsátWeb) - tzn. stručný souhrn zdrojů a informací k tématu. Na to ale je potřeba mít odborníky a čas. Více se mi ale osvědčilo vypustit do světa velmi základní verzi a tu teprve postupně vylepšovat.

Aktuální Suchobijci.cz zatím shromažďují zajímavé projekty, které můžou sloužit jako inspirace. Vedle nich pak jsou připravované projekty, které shání nějakou pomoc (typicky finance). Můj aktuální oblíbenec je Radomír Studený, který bez nějakých dotací apod. vzal situaci do svých rukou a prostě mokřad vyrobil.

Facebook

Druhou částí projektu je Facebooková skupina. Moje představa je, že zde by byla většina aktivity a web by byl jen souhrnným výstupem. Aktuální úkolem pro skupinu by bylo pomoct mi zmapovat situaci - jaké jsou zajímavé projekty, kde jsou potřeba peníze nebo jiná pomoc atd.

Pokud se chcete také zapojit, připojte se prosím ke skupině :)

Tags: sucho


O blogu
Blog o provozování eshopů a technologickém zázemí.
Aktuálně řeším hlavně cloud, bezpečnost a optimalizaci rychlosti.

Rozjíždím službu pro propojení eshopů s dodavateli.