Affil v novém kabátku

Posted 28. 04. 2010 / By Petr Soukup / Nezařazené

Konečně jsme převlékli affil.simplia.cz do nové grafiky. Ona teda moc nová není. Jenom jsme sjednotili styl a affil převedli do grafiky hlavního webu. Nejdřív mi to přišlo jako dobrý nápad, v průběhu už jsem měl pochybnosti. Sjednotit to bylo určitě potřeba, ale hlavní web na takový druh informací není stavěný. Místy ještě prosakují původní prvky, tak s tím asi budeme ještě zápasit. Říkejme tomu beta verze.

V souvislosti s tím proběhlo i pár změn. Několik drobných, ale tou hlavní je lepší zobrazení statistiky kampaní. V původní verzi se v roletce vybral eshop a pak se pracovalo jen v něm. Vytvářely se kampaně, hlídaly statistiky a podobně. Jenže se ukázalo, že takhle to partneři používat nechtějí. Takže v nové verzi jsou všechny kampaně, všechny eshopy a všechny statistiky na jedné obrazovce. Teď už snad budou všichni spokojení :)

A dál?

Byl lehce přibržděný nábor dalších eshopů, tak ho teď zase rozjedeme. Musíme také zpětně doplnit popisy k obchodům (doporučení apod). A chtěl bych začít rozesílat partnerům pravidelný spam newsletter, kde bychom jim dávali tipy, na co se zaměřit, co je nového a podobně.

Taky vypadá nadějně, že už brzy se do affilu bude moct zapojit Malvík. A to bude teprve pecka :)

Zkrátka je plánů spousta a nevím co dříve :)


O blogu
Blog o provozování eshopů a technologickém zázemí.
Aktuálně řeším hlavně cloud, bezpečnost a optimalizaci rychlosti.

Rozjíždím službu pro propojení eshopů s dodavateli.