Hledám kanceláře

Posted 01. 06. 2010 / By Petr Soukup / Nezařazené

Hledám kanceláře. Dosud jsem teda hledal spíš pasivně a doufal, že si mě najdou samy. Asi ale budu muset změnit přístup :)

Zatím jsme byli decentralizovaná firma a byl jsem za to rád. Mohl jsem si lidi vybírat podle toho co uměli a kolik stáli a nebyl jsem omezován lokací. Navíc měsíční úspora na nájmu a dalších výdajích není vůbec zanedbatelná. Ale už je nás jak blech, projektů je moc a vzdálená komunikace začíná být na zabití. Teď bych chtěl usadit jen "jadernou část" firmy a kodéry i grafiky si nechám klidně externí. Ti mě aktuálně ani tolik netrápí.

Potřebuji tedy kanclík v Praze - ideálně na Praze 4 (nejlépe Podolí či Braník, zvládnu i Nusle a tam okolo). Proč zrovna čtyřka? Je to poměrně klidná část Prahy, je tu přijatelně levno a hlavně - smí se parkovat na ulici! A navíc tu bydlím. Prostorově nejspíš nějaký byteček o dvou místnostech nebo klidně úplně jiné rozložení - velikost tak kolem 50m, čím víc, tím líp. Strop na nájem by byl kolem 10 000Kč - čím míň, tím líp. Budova by měla trochu vypadat a kancelář taky. Nezařízenou přežiju.

Zkoušel jsem si cvičně googlit, zadávat do srealit, ale tuším, že to dělám úplně blbě. Nemáte někdo nějaký tip, kam se podívat, kde hledat nebo případně doporučení na inteligentní realitku?

A prosím bez poznámek, že máme v předmětu podnikání realitní činnost :o)

Tags:


O blogu
Blog o provozování eshopů a technologickém zázemí.
Aktuálně řeším hlavně cloud, bezpečnost a optimalizaci rychlosti.

Rozjíždím službu pro propojení eshopů s dodavateli.