Komunisty si asi zasloužíme

Posted 20. 10. 2013 / By Petr Soukup / Aktualitky

Volby 1946 komunisté

Bojím se komunistů u vlády. Dřív jsem se bál těch maskovaných, ale teď už se bojím i těch čistokrevných. Ještě víc se ale bojím lidí, kteří je obhajují a propagují. Rádi používají argument, že dnes už těžko nastolí diktaturu, obeženou zemi ostnatým drátem a seberou svobodu, protože dnes už by to lid nedovolil. Jenže to je ten základní problém - lid přesně tohle sám chce!

Dlouho jsem si představoval komunismus jako nějakou okupační sílu. Přijde pár vládců, zotročí lid a ten tiše trpí. Jenže tak to vůbec nefunguje. Komunisté nemusí dělat vůbec nic. Stačí se jen usmívat a občas provést, co si lid přeje. Nemusí mít nijak velkou představivost, protože lidi to bez problémů zvládají sami - stačí se podívat do diskuze na Novinky.cz, kde vždy vyhraje příspěvek s nějakým krajně levicovým názorem.

Jedním z hlavních taháků SPOZ v těchto volbách například je zákon, který by umožňoval odebrat osobě veškerý majetek, pokud neprokáže jeho původ. Propaguje se to jako zákon pro odebírání kradeného majetku (takový mimochodem už dávno máme) a otáčí presumpci neviny na presumpci viny. Stačí nahlásit souseda, že na to nové auto si přece nemohl vydělat poctivou prací a on musí dokázat opak, jinak o něj přijde. Jaký je důsledek? Raději nemluvíte se sousedy a snažíte se nijak nevyčnívat. Připomíná vám to něco? A to není výmysl zlých komunistů, ale výsledek marketingového výzkumu.

Myslíte, že by si v dnešní době nemohli troufnout komunisti obehnat nás ostnatým drátem? Oni ale nejspíš nebudou mít na výběr - lidi to totiž sami chtějí. Vždyť teď jsme tu přeci zavalení nekvalitními potravinami z Polska, cizinci nám berou práci - to se musí zastavit! A každý kdo někam vyjede, tak ho pak unesou nebo se někde ztratí - to se musí regulovat! Vždyť jde o život!

U podnikatelů to nevypadá o moc lépe. Bakala se rozhodl zavřít ztrátový důl - převažující názor veřejnosti je, že by měl stát zasáhnout a zavření firmy podnikateli zakázat. Nejlépe ho třeba vyvlastnit a provozovat na své náklady. Když už v tom bude, tak by se určitě našly další firmy, které by mohl takto "zachránit".

Tentokrát už se jim ale nevyhneme. Buď je dostaneme čistokrevné, nebo zbarvené do oranžova a nebo maskované za prodejce drůbeže. Takže já letos nevolím menší zlo, ale koho chci. Nebuďte líní a najděte si příští týden deset minut čas na volby. Bude smutné, až ve volebních výsledcích zčervená celá republika "většinovým" hlasem, který ale ve skutečnosti představuje jen pár procent lidí, protože se ostatním nechtělo jít k volbám. Soused, který vám závidí nové auto, k volbám určitě půjde.

Tags: politika


O blogu
Blog o provozování eshopů a technologickém zázemí.
Aktuálně řeším hlavně cloud, bezpečnost a optimalizaci rychlosti.

Rozjíždím službu pro propojení eshopů s dodavateli.