Poslední místa na eshopový víkend

Posted 28. 03. 2010 / By Petr Soukup / Sešlosti

V pátek jsem otevřel přihlášky na eshopový víkend a během pár hodin byla kapacita skoro plná. Až mě přakvapilo, jak rychlý byl zájem. Nejvtipnější přihlášku vyhrál Oliver Dlouhý, tak doufám, že jí pak budu moct zveřejnit :)

Ani nevím proč, ale nějak jsem počítal s tím, že budeme mít mezi účastníky hlavně začátečníky. Jenže se stal přesný opak. Účastní se nám samé velké obchody - přijde třeba Rammi, Nosi, Outdoorweb, Josef Cipra, ... a dál to vyjmenovávat nebudu, protože bych určitě na někoho zapomněl a byl by z toho trapas :)

Nakonec tedy otočím akci na formát, jaký měla mít úplně prapůvodně. Zřejmě můžeme v přednášecích částech úplně vypustit všechny obecnosti a základy. Spíš se budeme snažit vybírat různé triky, zajímavosti a doufám, že pánové (a dáma) budou ukecaní, abychom je do podrobna rozebrali - srovnali zkušenosti a vymysleli nějaké pikantnosti.

Musím říct, že se na akci hodně těším. Už je jasné, že to nebude suché školení, ale velmi plodný a zábavný víkend. A ještě jedna interní informace, kolega Aleš nestíhá a dorazí na místo až v sobotu ráno. Sám ale navrhl, že za trest přijde v kostýmu tučňáka. Už jsem se rozloučil s tím, že by akce byla nějak přehnaně formální :)

A proč tenhle článek vlastně píšu? Máme ještě asi dvě místa. Doufám, že jsem vás nalákal účastníky :) Předpokládám, že do večera se zaplní a přihlášky uzavřeme, ať zachováme komornost akce.O blogu
Blog o provozování eshopů a technologickém zázemí.
Aktuálně řeším hlavně cloud, bezpečnost a optimalizaci rychlosti.

Rozjíždím službu pro propojení eshopů s dodavateli.