Další eshopová sešlost!

Posted 26. 11. 2009 / By Petr Soukup / Sešlosti

Všichni už určitě víte o co jde, takže jen stručně. Příští eshopový sraz (oficiálně Čtvrtý eshopový večer se Simplií, který je ve skutečnosti pátý) bude začátkem prosince. Obvyklé místo, obvyklý čas.

Datum: 8. 12. 2009

Čas: 19.00

Místo: Česká restaurace, Karlovo náměstí, Praha

Přihlašujeme se klasicky přes Facebook. Pokud náhodou nevíte o co jde, s dovolením vás jen odkážu na starší články.

Po zkušenostech z minula bych měl pár doporučení. Předně doporučuji přijít relativně časně. Má to velmi prostý důvod – stoly jsou sražené do nudle a kdo přijde později, má celkem komunikačně nevýhodnou pozici na kraji stolu.

Minule jsme se taky hodně bavili o produktech a zalitovali jsme, že nikdo nepřinesl vzorek. Pokud máte něco zajímavého a snadno přenosného, klidně se pochlubte :) Na předminulém srazu se dokonce osobní kačenky rovnou prodávaly.

Osobně jsem vcelku zvědav na účast, protože už jsou vánoce poměrně blízko a všichni máme práce nad hlavu. Tak doufám, že se sejde podobně veselá společnost jako minule!

Mimochodem – akce se nám ustálila na úterý. V důsledku toho za Simplii chodíme jen dva, protože další kolegové mají Prahu trochu z ruky. Vyhovuje vám úterý? Nebo byste radši příští sraz viděli v nějaký jiný den?O blogu
Blog o provozování eshopů a technologickém zázemí.
Aktuálně řeším hlavně cloud, bezpečnost a optimalizaci rychlosti.

Rozjíždím službu pro propojení eshopů s dodavateli.