Darujte hovno!

Posted 06. 01. 2013 / By Petr Soukup / Eshop

Konečně je to tady! Poslední chybějící služba! Někdo vás naštval, ale nemůžete mu to říct do očí? Pošlete mu hovno!

Nejspíš už jste o této službě slyšeli, protože kolem toho proběhl před Vánoci slušný virál. Funguje to úplně jednoduše - zajdete na Darujhovno.cz vyberete si vhodný typ hovna (aktuálně pouze sloní, ale v přípravě je také žirafa nebo třeba rys), vyplníte adresu příjemce, zaplatíte lidových 290 Kč včetně poštovného a nějaký šťastlivec dostane anonymně hovno poštou. Posílá se pouze Českou poštou, což má zásadní výhodu - představte si, jak hodinu čekáte na narvané poště a pak dostanete hovno. Doslova. A navíc dárkově zabalené!

darkovebaleni

Aby provozovatele hned po první zásilce nepokutovala hygiena, musejí trochu kličkovat. Oficiální neprodávají hovna, ale přírodní hnojivo. Mají razítka na veterinární kontroly, v balíčku je návod k použití, složení a podobně. Trochu to sráží ten původní vtip, ale dohání to perfektním dárkovým balením.

Tenhle projekt jsem zaregistroval už před Vánoci v první vlně. Pánové z Brna to bohužel nevzali úplně za šťastný konec a projekt vypustili dřív, než šlo objednávat. Hned jsem se tedy chopil příležitosti a oslovil je, jestli nechtějí naše úžasné eshopové řešení. Ještě večer jsme se domluvili, já k tomu sednul a druhý den byl funkční eshop na jejich původní grafice. Jenže pak bohužel narazili na nějaké problémy s převodem domény a podobné nesmysly, takže se spuštění odložilo až na Nový rok.

Mimochodem - na tomto projektu se zase ukázalo, jak jsme intelektuálně vyspělá firma. Celý týden nám vydržely vtípky typu: "Tak co děláš?" "Ále... hovno". A další variace, které se na blog vůbec nehodí.

Tak komu necháte poslat hovno? :)

Tags: hovna


O blogu
Blog o provozování eshopů a technologickém zázemí.
Aktuálně řeším hlavně cloud, bezpečnost a optimalizaci rychlosti.

Rozjíždím službu pro propojení eshopů s dodavateli.