E-shopový večer se Simplií poprvé

Posted 25. 08. 2009 / By Petr Soukup / Sešlosti

Jak už jsem tu několikrát psal, po úspěchu nultého workshopu jsme se rozhodli zorganizovat neformální verzi této akce. Půjde tedy jen o setkání provozovatelů e-shopů nad nápojem a případně večeří.

Datum jsme určili na středu 2.9.2009 a čas na 19.00 (s kolegy tam určitě budeme už dřív, takže není problém v brzkém příchodu), Za Simplii se pravděpodobně sejdeme ve stejné sestavě a doufám, že se přijdou i někteří minulý účastníci, když jsme se tak pracně seznámili :)

Pravidla účasti

Především si prosím vyplňte přihlášku. Jde nám vyloženě o přehled, na jaké e-shopy se můžeme těšit – seznma účastníků před akcí ještě rozešleme potvrzeným. Zároveň s nich vymoderujeme bulvárníky a známe vysavače know-how.

Místo konání

Určitě centrum Prahy. Tentokrát nejsme vázáni zasedačkou, takže uvítám tipy na kvalitní podnik. Požadavky jsou jednoduché – přijatelná cenová hladina, dobrá kuchyně ideálně i možnost parkování a hlavně dobrá slyšitelnost.

Přeprava

Já pojedu určitě z Jablonce, takže pokud by někdo chtěl svézt (velmi pravědpodobně i zpět) a vyskytuje se někde po cestě (zajet do Liberce není problém), tak se ozvěte.

Pokud máte zájem, upište se prosím zde: http://www.simplia.cz/simplia-eshopovy-vecer-1

 

EDIT: Protože jde jen o sraz, tak je samozřejmě bez nějakého zpoplatnění.O blogu
Blog o provozování eshopů a technologickém zázemí.
Aktuálně řeším hlavně cloud, bezpečnost a optimalizaci rychlosti.

Rozjíždím službu pro propojení eshopů s dodavateli.