Eshopový sraz již tento pátek

Posted 02. 01. 2010 / By Petr Soukup / Sešlosti

Už se mi to sem ani nechce psát :) V pátek 8.1.2010 od 19.00 se v České restauraci v Praze na Karlově náměstí uskuteční eshopový sraz. Zvláštní na něm bude především to, že bude v pátek. Přihlášení klasicky přes Facebook - http://www.facebook.com/event.php?eid=226865444155 – pokud Facebook nemáte, napište mi email nebo do komentářů. Pokud nevíte o co jde, mrkněte na minulé články. Podmínkou účasti je mít eshop nebo s eshopy mít aspoň něco společného (v druhém případě musíte předem argumentovat).

Poprvé není sraz uprostřed týdne, ale pokusně až v pátek. Jsem docela zvědav, zda se to nějak projeví na účasti. Očekávám ale, že když pracující nemusí druhý den vstávat, tak by mohl být sraz ještě neformálnější než obvykle :) Ideální představa asi je popovídat si o eshopech, proklít dopravce a vánoční zákazníky, poměřit si ….. prodeje a k tomu jíst, pít, pít a pít.

Ještě jednou tu zdůrazním jednu důležitou věc: eshopové srazy nejsou propagační akce Simplie. Žádné úvodní slovo, žádná přednáška o úžasnosti našeho řešení. Pouze organizujeme neformální sešlost. Samozřejmě se nějakému slovu o Simplii v diskuzi asi nevyhneme. Ono se těžko nemluví o něčem, co děláte do rána do večera :) Tímhle odstavcem jsem chtěl jen rozbít rozšířený omyl, že jsou srazy něco na způsob zájezdů pro důchodce s předváděčkou.

Pokud by se sešla větší společnost, můžeme zkusit ten příští jubilejní (sedmý) udělat úplně jinak - jak jsem naznačoval minule – třeba sportovní :)

Mimochodem: Poslední dobou pořád dokola někomu vykládám o propagaci eshopu na Facebooku. Kupodivu v čechách eshopaři zatím netuší, jaká příležitost jim utíká. Rozhodl jsem se, že si ušetřím práci a udělám rovnou školení (pro klienty Simplie) – byl by případně zájem i někoho dalšího o účast? Samozřejmě narozdíl od srazu už to ale nebude zadarmo :)O blogu
Blog o provozování eshopů a technologickém zázemí.
Aktuálně řeším hlavně cloud, bezpečnost a optimalizaci rychlosti.

Rozjíždím službu pro propojení eshopů s dodavateli.