Nechcete prodávat víno?

Posted 29. 07. 2010 / By Petr Soukup / Eshop

Mám tu teď takový pěkný eshop, který by se ale měl zavřít. Klient na něj bohužel nemá čas, protože se věnuje jinému podnikání a tak po pár měsících chátrání bude vypnutý. Jenže je to docela hezký obchod, který by s trochou péče mohl být snadno s obraty nahoře.

Konkrétně jde o obchod http://www.vinozjiznimoravy.cz/. Má vytvořneou pěknou grafiku, naplněné zboží včetně parametrů (podle kterých můžeme případně filtrovat) a asi i nějakou menší databází zákazníků. Když se tam ještě aktualizoval obsah, tak byl na první stránce Seznamu, teď asi někam opadl. Jako hlavní sezónu bych viděl klasicky vánoce, ale lze to pojmout i jinak. Nakupujícím mohou být buď lidé, co chtějí pěkný dárek, ale také pravidelní konzumenti, kteří se tak dostanou k lepší produktům než v jejich místním Tescu.

Čísla asi nemá ani smysl zmiňovat, berte to spíš jako obchod, který připraven ke spuštění a zbývá jen trochu sáhnout do propagace a balit balíky. Přímo se tu také nabízí nějaké komunitní funkce, protože vinopiči k tomu jsou vcelku vhodnná skupina.

Takže - nechcete eshop? :) Cena dohodou, případně aukcí. Teď u nás běží na tarifu START, možno změnit nahoru nebo dolů. klient by předal kontakty na současné dodavatele i další použitelné dodavatele a v začátku asi i byl po ruce pro převod (seznámení se sortimentem apod).O blogu
Blog o provozování eshopů a technologickém zázemí.
Aktuálně řeším hlavně cloud, bezpečnost a optimalizaci rychlosti.

Rozjíždím službu pro propojení eshopů s dodavateli.