Nové posily

Posted 22. 03. 2010 / By Petr Soukup / Simplia

Jak už jsem psal, tak neustále přijímám nové lidi. Zároveň ale také někteří odchází (resp jsou odejiti). Jako pan šéf jsem hodně netolerantní k chybám. Na některých pozicích se vystřídá postupně několik lidí, než najdu ideálního člověka.

Jednu posilu bych ale rád přivítal i takhle veřejně. Hlavně proto, že se mi hrozně líbí, jak se k nám vlastně dostala :) A kdo je ta tajemná posila s podivnou historií?

image Mirek Hoza aneb “ten s vrtulníčky”. Párkrát jsem ho tu už zmiňoval, protože je to pravidelný účastník srazů. Na první sraz přišel ještě jako zvědavý eshopař fungující na Prestashopu. Už tam ho ale Oliver Dlouhý po několikátém pivu přesvědčil, že by se na opensource měl vykašlat a přejít k nám. Na dalším srazu už u nás měl pidieshop PetLis.cz. A po dalším jsme začali řešit, že by u nás mohl mít i vrtulíčky :)

Poslední sraz naopak trávil tím, že všem neustále vyprávěl jak jsem jednu schůzku s ním zrušil na poslední chvíli a na druhou přišel pozdě. Výborně mě ale pobavil, když se po celovečerním pomlouvání mé osoby zeptal, jestli by náhodou v Simlii nebylo místo. Tak předpokládám, že předchozí hanění nemyslel zcela vážně :)

Hezky nám doplnil tým. Máme sice přehled v reklamě, vyhledávačích a všem možném kolem eshopu, ale třeba balík nikdo z nás ještě nebalil. Na obchody má mnohem praktičtější a živější pohled. Navíc si prošel celým procesem od opensource svépomocí až po komerční systém, takže nám zase vnesl nový pohled do naší práce.

Zatím z něj mám radost, tak doufám, že tu za měsíc nebudu psát opak :) Teď do něj především lijeme know-how, seznamujeme s vnitřním fungováním Simplie a se vším potřebným. Jenže se učí rychleji než jsem myslel, takže se vám za týden může stát, že až nám budete psát, tak vám bude třeba odpovídat Mirek.

A jaké z toho plyne ponaučení? Přijďte na eshopový večer. Když nic jiného, tak můžete získat spousta zajímavých kontaktů ;)
Tags:


O blogu
Blog o provozování eshopů a technologickém zázemí.
Aktuálně řeším hlavně cloud, bezpečnost a optimalizaci rychlosti.

Rozjíždím službu pro propojení eshopů s dodavateli.