Přihlášky na Simplia workShop otevřeny!

Posted 25. 07. 2009 / By Petr Soukup / Sešlosti

Jak jsem sliboval, tak sem dávám odkaz na přihlášky na první Simplia workShop. Registrovat se můžete na adrese http://www.simplia.cz/simplia-workshop-1. Při vyplňování buďte prosím hodně upovídaní a snažte se nastínit, co vás u Vašeho e-shopu trápí a zajímá. Velmi pravděpodobně bude zájem výrazně vyšší než kapacita 20 lidí, takže budeme zájemce třídit následovně:

  • Z přihlášek vyházíme zabloudilce – tzn. lidi, kteří na akci vyloženě nepatří (nemají a nebudou mít e-shop, případně se nechtějí podělit o informace a podobně)
  • Na několik míst vybereme zajímavé účastníky. Zajímavými přitom myslím typicky e-shopy, které mají třeba zajímavý nápad, jsou originálně zpracovány a nebo právě naopak nevyužívají svého potencionálu a podobně. Zkrátka e-shopy nad kterými toho můžeme hodně ukázat :)
  • Zbylá většina míst se vylosuje
  • Poslední třeba tři místa necháme volná na případné korekce – například pokud se někdo chystal přijet ve dvou a vylosovali jsme jednoho a podobně.

Původní plán byl udělat workshop zdarma, ale nakonec jsme přistoupili na symbolický účastnický poplatek 100Kč. Přeci jen je s organizací spojena spousta nákladů a když už se dělíme o know-how, tak by se aspoň část nákladů mohla pokrýt :)

Akce nemá předem dané téma, ale vše by se mělo točit kolem obchodů účastníků a řešení jejich problémů. Představuji si to jako hromadnou konzultaci problémů pod odborným dohledem. Pokusíme se předem vybrat některé e-shopy a na začátku odprezentujeme pár nápadů na řešení. V přihláškách proto prosím uveďte, co by vás zajímalo.

Celá akce je tak trochu experiment. Podobnou sešlost jsme ještě nedělali a navíc bude v zasedačce, kterou jsme ještě nezkoušeli. Takže budeme experimentovat nejen s obsahem, ale i s drobnostmi jako kam promítat a podobně :) Snad se vše vydaří

Jestli máte nějaké dotazy, pište prosím do komentářů. Pokud by dotaz byl nějaký moc tajný, tak na e-mail, ale riskujete, že zapadne mezi milionem otrapů, kteří nepochopili, že mají přihlášku skutečně vyplnit na webu a neposílat mi ji emailem.
Omlouvám se, jestli je text místy nesrozumitelný, píšu ho se strašlivým spánkovým deficitem. Houkněte, prosím, kdyby v něm nebo v přihlášce byl nějaký nesmysl. Děkuji za pochopení :)
Místo konání: Praha Datum a čas: středa 12.8.2009 od 17:00


O blogu
Blog o provozování eshopů a technologickém zázemí.
Aktuálně řeším hlavně cloud, bezpečnost a optimalizaci rychlosti.

Rozjíždím službu pro propojení eshopů s dodavateli.