Proč nedělat eshopové srazy před Vánoci

Posted 09. 12. 2009 / By Petr Soukup / Sešlosti

Dnes (resp. už včera… zkrátka v úterý 8.12.2009 :) proběhl další eshopový sraz. Bylo mi vcelku jasné, že dělat sraz v té největší špičce za rok je docela naivní nápad, ale nechtěl jsem narušovat tradici. Přihlásilo se méně lidí, tak jsem očekával komornější posezení. Nicméně jsem nečekal, že když dorazím v 19.10, tak nikdo na místě nebude. Ani Aleš (Simplia). Tak jsem si sednul, otevřel notebook a pracoval si svoje. Asi po půlhodině dorazil Miroslav Hoza z www.litejbourej.cz a krátce po něm Josef Cipra z www.uzasne-darky.cz.

Ikdyž byla účast takhle komorní tak rozhodně nemůžu říct, že bych jel na sraz zbytečně. Asi by bylo hloupé tady citovat, o čem jsme se bavili, ale jen tak obecně to zkusím. Hodně jsme řešili třeba propagaci přes Facebook a trochu afifl (má oblíbená témata), ale taky třeba rozvozy a podobně. To vše na konkrétním případě Mirkových RC modelů.

Mimochodem. Už máte doma minivrtulníček? Ne? A tušíte o co přicházíte? Představte si pidimini vrtulníček, se kterým si létáte po obýváku. Nevím jak vám, ale mě to přijde hrozně kůl. Tenhle RC vrtulník má například skladem, a jestli jste z Prahy, tak vám ho dokonce doveze.

Josef Cipra nám šeptem představil připravovaný projekt. On je asi ještě tajný, tak vám o něm vůbec nic neřeknu.

Mirek mi dal taky výborný feedback na minulý sraz a vůbec počínání Simplie. Hezky mi pohladil ego, takže se mi domu jelo pěkně. A to jsem ještě netušil, co mě doma čeká za novinky.

<OT>Bohužel se nemůžu posmívat “konkurenci”, protože by z toho byl akorát flame a celkově to není úplně vhodné. Jinak bych zveřejnil co tu mám naskládané a to by se děly věci. Kdo víte, tak tušíte co myslím. A nezbývá mi než říct – pánové, nezávidím vám. Trochu vám to přerostlo přes hlavu</OT>

A co příště?

Zpět ke srazům. Hodně lidí odpadlo na poslední chvíli. Je to pochopitelné – vždyť v tomhle předvánočním šílenství by byl zázrak, kdyby se nás sešlo víc jak pět. Doufám ale, že lednový sraz bude naopak velký. Trošku jsme i nakousli, že pokud by byla slušná účast, tak bychom (až bude zase klid) mohli srazy zase povýšit. Což třeba takový eshopový badmintonový turnaj? Nebo volejbalový zápas? :) Kdybychom postavili tým za Simplii, tak bychom dokonce zvedli obvyklý poměr pánové vs. dámy :)O blogu
Blog o provozování eshopů a technologickém zázemí.
Aktuálně řeším hlavně cloud, bezpečnost a optimalizaci rychlosti.

Rozjíždím službu pro propojení eshopů s dodavateli.