Provizní systém od Simplie

Posted 03. 12. 2009 / By Petr Soukup / Eshop

Před Vánoci se to asi úplně nehodí, ale chtěl bych vám představit nový Simplií projekt. Je to něco k čemu Simplia už dlouho směřuje a nyní se to stává skutečností. Všechny naše e-shopy se snažíme propojovat (například poloautomatickou výměnou odkazů) a vytvářet určitou komunitu.

O co jde?

Na adrese http://affil.simplia.cz najdete betaverzi. Registrujte se a vyzkoušejte. Když to popíšu ve stručnosti, funguje to zhruba takto: v jednom systému jsou uvedeny nabídky našich e-shopů na provizní prodej. Aktuálně jich tam je 7, některé ještě čekají na upřesnění a nejsou spuštěny. Po vánocích by jich mělo být zhruba 20.

V čem je výhoda pro partnery?

Jednotný systém, jednoduchý přehled provizí i nabídek eshopů. Do budoucna chceme také rozesílat informační emaily s doporučením na co se u kterých eshopů zaměřit, jak vylepšit konverze a podobně. Pokud to půjde dobře, můžeme pořádat i semináře apod, ale to je ještě daleko.

Odkazovat na eshopy jako jinde?

A v tom se náš systém liší. V první fázi půjde především o odkazování, případně umisťování bannerů. První e-shop (www.suzys.cz) už ale nabízí i XML exporty a dovoluje vytvořit partnerům vlastní eshop a pouze zasílat objednávky. Případně udělat i úplný dropshipping. Chcete provozovat sexshop a neřešit balíky? Využijte náš systém :)

Přeposílání i dropshipping zatím není v systému uveden. V začátku to budeme řešit spíš individuálně, takže případně napište.

V tuhle chvíli jde o betu. Domlouváme ještě eshopy, ladíme přehledy partnerů a tak dále. Ale jak se vám projekt zatím líbí? :)


O blogu
Blog o provozování eshopů a technologickém zázemí.
Aktuálně řeším hlavně cloud, bezpečnost a optimalizaci rychlosti.

Rozjíždím službu pro propojení eshopů s dodavateli.