Třetí eshopový večer

Posted 23. 10. 2009 / By Petr Soukup / Sešlosti

Už se nám z toho stala pravidelná událost, tak ani nevím, jestli vůbec mám zase psát pozvánku :) Takže alespoň ve zkratce.

Další sraz provozovatelů eshopů aneb “Eshopový večer se Simplií” se bude konat 3.11.2009 od 19.00 v Praze na Karlově náměstí v České restauraci. Přihlašování stejně jako minule přes facebook - http://www.facebook.com/event.php?eid=184914684049. Nemáte-li a nechcete mít, napište mi email. Pokud nevíte o co jde, mrkněte na starší články - /category/seslosti

Tolik k informativní části a teď zase moje obvyklé blábolení :) Minule nás Česká restaurace docela zklamala, ale předminule byla zase výborná. Takže jsme se usnesli, že jí dáme ještě jednu šanci a případně místo příště změníme.

Na Facebooku je v tuto chvíli přihlášeno i s námi 8 lidí a minimálně ještě další dva očekávám. Osobně by mi ani nevadilo, kdyby vás víc nepřišlo, protože je to takový ideální počet :o) Ale tím vás samozřejmě neodrazuju. Naopak přijďte, pokud jste z Prahy a máte čas. Pokud jste na podobné akci ještě nebyli, je to velmi motivující zkušenost.

Velmi ale záleží, kdo zrovna přijde. Máme za sebou tři sešlosti (ano, teď bude třetí večer a přitom máme za sebou tři. Nečíslujeme to úplně ideálně :o)) a můžu říct, že si dvě nebyly podobné. Nultá měla velkou výhodu, že se všichni poměrně podrobně představili v zasedačce, takže se už trochu znali a bylo o čem dlouze povídat. Na první opět přišlo hodně lidí z nulté, takže se v podstatě pokračovalo, kde se skončilo, ale zase úplně z jiného úhlu. A na druhé byli spíš nováčci, takže se řešila témata úplně jiná. Tak uvidíme, co bude teď :) Osobně bych si rád popovídal o Facebooku nebo provizním systému, ale uvidíme.

Místo listopadové sešlosti byl plánovaný víkendový workshop, který byl už podruhé odložen. A odložíme ho bohužel znovu. Proč? Ve chvíli, kdy už to vypadalo, že bude na čas na přípravu přišlo toto. Jablonec byl celý týden ve zprávách, popadané stromy tu jsou ještě teď. Takže zase posouváme. Před vánoci by asi účast byla dost mizerná, takže to vidím na leden. Snad se workshop jednou opravdu uskuteční :)

Mimochodem z minulého srazu se pořád chystám sepsat článek o jednom z témat, které se probíralo. Tak to tady jenom veřejně oznamuji, abych měl o důvod víc se k sepsání dokopat.O blogu
Blog o provozování eshopů a technologickém zázemí.
Aktuálně řeším hlavně cloud, bezpečnost a optimalizaci rychlosti.

Rozjíždím službu pro propojení eshopů s dodavateli.