Druhý e-shopový večer se Simplií

Posted 23. 09. 2009 / By Petr Soukup / Sešlosti

Poměrně dlouho tady zmiňuji chystaný workshop na začátek října. Nakonec ho musíme odložit (nejspíš na listopad), protože se nahrnulo příliš mnoho práce a tak by workshop byl vyrobený moc narychlo.

Místo něj tedy zařazujeme druhý sraz provozovatelů e-shopů. Jak dopadl první a nultý si můžete přečíst u mě na blogu - /category/seslosti. Mimochodem – pokud si po akci ublognete, dejte mi prosím vědět. Rád tady odkaz zveřejním. A pokud na svém blogu/webu uveřejníte pozvánku, budu jen rád :)

Kdy a kdy?

Datum: úterý 6.10.2009

Čas: 19:00

Místo: pravděpodobně Karlovo náměstí. Upřesníme podle počtu přihlášených

Přihlašování

Po milých zmatcích jsme si tentokrát zadělali na úplně nový druh zmatků a zkusíme to úplně jinak. Přihlašování nebude přes naše přihlášky, ale přes Facebook. Pokud se tedy chcete účastnit, odklikněte nám prosím zde - http://www.facebook.com/event.php?eid=136656939861

Na zeď pak napište, za jaký e-shop či e-shopy přicházíte.

Pokud nemáte Facebook (tak neexistujete :)) a máte velký odpor k jeho založení, tak mi napište email, ale nebudu z vás mít radost.

Podmínky účasti

Podmínky jsou dvě a úplně jednoduché.

  1. Mít internetový obchod, připravovat ho nebo se jinak vyskytovat v tomto odvětví
  2. Být fanouškem Simplia s.r.o. na facebooku
Tentokrát zřejmě nebudeme účast potvrzovat (jen hromadná zpráva na konci s detaily). Nebude-li řečeno jinak a klikli jste, že se účastníte, tak s vaší účastí počítáme. Jednou za čas přihlášené projdu a pokud by tam opět byli nějací zabloudilci a “čumilové” či vysavači know-how, tak je vyřadím a informuji je. Minule jich několik bylo, tak uvidíme jak to bude teď.

Co z toho?

Osobně mě tyto sešlosti velmi nadchly. Z krátkodobého hlediska se pobavíte s lidmi, kteří řeší stejné problémy jako vy. Z dlouhodobého hlediska je to ještě zajímavější. Kupříkladu maxsafety.cz Patrika Pěchy byl na nulté sešlosti ve fázi přípravy na dalších dvou rostl a teď jsem na webtrhu zahlédl, že už řeší dropshipping. Škeble.cz Josefa Řezníčka měla zase na nulté akci v podstatě jen doménu (z vnějšího pohledu) a nyní když se podíváte, tak už je z ní velký e-shop.

Za Simplii tentokrát dorazíme pravděpodobně jen dva (já a Aleš Pustelník), ale o nás to není :)O blogu
Blog o provozování eshopů a technologickém zázemí.
Aktuálně řeším hlavně cloud, bezpečnost a optimalizaci rychlosti.

Rozjíždím službu pro propojení eshopů s dodavateli.