Hledám nového kodéra

Posted 06. 04. 2010 / By Petr Soukup / Simplia

Přijde mi, že velkou část svého času trávím tím, že hledám nové lidi. Už jsem tady zmiňoval, jak jsem neschopný najít nového programátora, tak teď opět hledám kodéra. Mimochodem odpoledne mám s jedním nadějným programátorem schůzku, tak jsem zvědav, co se z něj vyklube.

Vždycky když jsem přišel k novému kvalitnímu kolegovi, tak to bylo jen dvěma způsoby - osobně jsem ho znal, nebo mi ho někdo známý doporučil. Kodéři se hledají o dost lépe než programátoři, ale zkusím nový postup. Zveřejním poptávku jen zde a nikde jinde.

Koho hledám?

Hned na začátek říkám, že není až tak podstatná odbornost. Daleko více mě zajímá charakter, bydliště a podobně. Takže:

Hledám ideálně pražáka nebo člověka, který se bude v Praze vyskytovat i přes léto. Dávám přednost vysokoškolským studentům a jejich vrstevníkům. Hledám člověka, který bude ochoten učit se nové věci. Bude nějak věřit v náš produkt a bude ochoten nejprve vydělávat méně a vypracovat se. V začátku nabízím práci z domova s občasnou schůzkou, ale do budoucna ideálně v kanceláři v Praze.

Zajímá mě člověk, který bude časově flexibilní. Musí také být samostatný, pečlivý, učenlivý, existující.

Ikdyž vyžaduji nějaké reference, tak nemusí jít o úplného profíka. Jsme schopni hodně naučit. Ale něco za něco. V začátku nabízíme trochu nižší finanční ohodnocení.

Za kolik?

Náklady musíme držet pořád nízko, takže nakódování grafiky z PSD do šablony eshopu lze ohodnotit 2-3000 Kč. Na druhou stranu ale můžeme zásobovat prací velmi pravidelně. Do budoucna by při vzájemné spokojenosti byl přechod na fixní plat.

Máte zájem? Znáte někoho, kdo by se nám mohl hodit? Vyplňte prosím formulář zde - http://www.simplia.cz/nabor-8. Kdo mi pošle nabídku na email, toho rovnou mažu :)
Tags: kodér


O blogu
Blog o provozování eshopů a technologickém zázemí.
Aktuálně řeším hlavně cloud, bezpečnost a optimalizaci rychlosti.

Rozjíždím službu pro propojení eshopů s dodavateli.